Loading...

HAKKIMIZDA

Kurumsal

BAŞ ENERJİ MEKANİK GÜVENLİK ARAÇLARI LTD.ŞTİ 2016 yılında iki ortaklı olarak kurulmuştur.

enerji ve savunma sanayi alanında patentli ürünler üretmek için yola çıktık.

ENERJİDE

TURBOKOM  hermetik kombiler için harici yoğuşma sistemi üretimi başlamıştır. yüzde 25 doğalgaz tasarrufu sağlayan ürünümüz şirketimiz tarafından geliştirilmiş ve marka ,patent alınmıştır.projeye KOSGEB endüstriyel uygulama desteği vermiştir.

TURBOHOME yeni havalandırma sistemi olan bu ürün ortam havasını soğutmadan havalandırma yapacak olup tasarımları bitmiştir. üretim hazırlıkları sürmektedir.

ENERJİ ÇARKI 8 yıllık çalışmalar sonunda yerçekim kuvvetini enerjiye çeviren makinamızın 3 protatip yapılarak test sonuçları değerlendirilerek 4. tasarım bitmiştir.

SAVUNMA SANAYİ

TUĞSER sabit askeri kulelerin yerini alacak olan tuğser üç eksende hareketli veyarı robotik atış kabiliyeti sağlayan bir mevzi sistemidir. uluslar arası patenlidir.

tüm bu çalışmalarımız ile tamamı şirketimize ait patentli ürünler üretmek asli hedefimizdir.

çalışanları ile beraber güçlü bir şirket olmak için azimle çalışmaktayız. ülkemize katma değer sağlayacak teknolojileri üretmek istiyoruz.bunu yaparken insana değer veren bir anlayışı benimsiyoruz.kendi değerlerimizi  oluşturup çalışma hayatına yenilikler getireceğimize inanıyoruz.