Turbokom Kurumsal Bayilikler

Türkiye geneli 81 il olarak bayilikler vermekteyiz. Sizden talep ettiğimiz evraklarınızı bizlere sunabilir ve hızlı olarak bayilik girişinizi sağlayabiliriz. Kurumsal bayi alt yapısı ve teknik destek sağlamanız için sizlere fırsat ve kazanç sağlamanıza yardımcı oluyoruz. Deneyimli ekibiniz olsun yada olmasın 1 haftalık bir ürün tanıtım ve teknik destek konusunda sizlere eğitim vererek Turbokom Satışı ve Teknik hizmetlerini vermeye başlayabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçiniz.

Turbokom Kurumsal

Hemen bayi olmanız için aşağıda belirttiğimiz evrakları bize ulaştırınız.:

  • Ticari Sicil Gazetesi
  • Vergi Levhası
  • İmza Sirküleri
  • Şahıs/Anonim Firma Bilgileri
  • Kimlik Fotokopisi

Bayilik almanın avantajları

Düşük başarısızlık oranı: Bayilik aldığınızda başarılı olan yerleşik ve oturmuş bir konsepti almış olursunuz. İstatistikler gösteriyor ki franchise alanların başarı şansı bağımsız işletme kuranlara göre daha yüksektir. Bağımsız işletmelerin %70-80’i kritik olan ilk birkaç senede hayatta kalamazken franchise alanların %80’i hayatta kalmayı başarır.

Başlangıçta ve sonrasında alınan yardımlar: İşletmenizi kurarken ve kurduktan sonraki süreçte yardım alırsınız. Aslına bakacak olursanız franchiseların çoğu anahtar teslim işlerdir. Franchise aldığınızda başlamak için ihtiyacınız olan ekipmanları, malzemeleri ve talimatları veya eğitimleri de alırsınız. Birçok durumda yönetim ve pazarlama faaliyetlerine yardımcı olacak eğitimler devam eder. Örneğin ana firmanın ulusal pazarlama kampanyalarından yararlanırsınız.

Satın alma gücü: Bayilik aldığınızda ana firmanın satın alma gücünden yararlanırsınız. Bağımsız işletmeler envanter ve malzemelere daha çok para öder.

Star gücü: İyi bilinen franchiseların çoğu ulusal marka bilinirliğine sahip olur. Bayilik almak sabit müşterileri olan bir işletmeyi almaya benzer.

Yüksek kar marjı: Firmaya göre değişmekle birlikte bayilik almak son derece karlıdır.